top of page

Eşya Depolama Hizmeti

Özel eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için hoş geldiniz. Ankara eşya depolama ve şehirler arası eşya depolama konularında profesyonel hizmet vermekteyiz. Eşyaların sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için kapalı bir ortama ihtiyaç vardır. Ev, iş yeri, ofis ve benzeri bütün mekânlarda eşyalar güvenli bir şekilde kullanılabilir. Fazla eşyalar için ekstra bir oda veya depo gerekebilir. Ancak günümüz şartlarında ekstra bir oda veya depo maliyetlidir. Güncel eşya saklama yöntemi denildiği zaman ilk akla gelen özel eşya depolama hizmetidir.

Kişiye özel sunduğumuz özel eşya depolama hizmetimiz nakliye, paketleme ve teslimat gibi birçok aşamadan oluşuyor. Bütün bu aşamalar tek kalemde ve tek fiyat üzerinden değerlendiriliyor. Yani depolanacak eşya için ödediğiniz depolama ücreti içerisinde nakliye işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor. Hizmette kalitenin önemli olduğu özel eşya depolama hizmetinde en önemli konulardan biri kuşkusuz güvenlik meselesidir. Şirketimiz gerek kameralı olsun ve gerekse özel güvenlik sistemi şeklinde olsun her zaman için bina güvenliğini önemsiyor.

Ankara Eşya Depolama

Dilediğiniz her zaman Ankara eşya depolama hizmetimizi alabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimiz depolarımızı da merak ediyor. Şirketimiz elemanları istediğiniz zaman depolarımızı gezdirebilir. Depolarımız her zaman için ziyarete açıktır. Temiz, tertipli ve ısıtma/soğutma sistemine sahip olan binalarımız bakımlıdır. Rutubet ve toz gibi etkenlerden uzak depolarımızda böceklenme meydana gelmemektedir. Düzenli ilaçlama işlemleri sayesinde depomuzda eşyalara zarar verebilecek böcekler tamamen ortadan kaldırılıyor. Eşya depolama binamızda her hangi zararlı bir böcek bulunmuyor. Temizlik ve ilaçlama konusunu dikkatli bir şekilde takip ediyoruz.

Depolamada en önemli konu yangın ve benzeri durumlardan nasıl hareket edileceği konusudur. Yangın ve benzeri durumlarda ilk önce müşterilerimizin eşyasını kurtarıyoruz. Bu kategoride özel tatbikat yapan şirketimiz elemanlarını yangın, sel ve deprem gibi afetlerde nasıl hareket edeceği konusunda eğitmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama fiyatları belirlenirken en önemli hususlardan bir tanesi depolanacak olan eşyaların depoda kaplayacağı alanın büyüklüğüdür. Ayrıca eşya depolama fiyatları belirlenirken eşyanın depolanma süresi de önemli unsurdur. Evinizden veya iş yerinizden alınan eşyalar hızlı bir şekilde paketleniyor ve araca yükleniyor. Daha sonra şoförlerimiz eşyaları kısa sürede depoya taşıyoruz. Bu işlem esnasında eşyanın sarsıntıdan veya herhangi bir durumdan dolayı zarar görmesi engelleniyor.

 

Eşyalar yerine ulaştırıldıktan sonra müşterimize ayırdığımız özel bölmede saklanıyor. Eşya depolama süresi sona erince eşyalar müşterimizin adresine teslim ediliyor. Teslimat işlemleri esnasında ücretsiz nakliye hizmetimiz devreye giriyor. Net olarak eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz Ankara evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page