top of page

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için hoş geldiniz. Taşınacak eşyaların hızlı bir şekilde paketlenmesi, yüklenmesi ve yeni adresine teslim edilmesi evden eve nakliyat hizmetinde önem arz eden bir konudur. Nakliye işlemlerinde özel paketleme eşyanın zarar görmemesi için önemlidir. İkinci aşamada ise eşyanın özel yöntemlerle araca yüklenmesi önem arz eder. Eşyalarınızın paketlenmesi ve yüklenmesi aşamasından sonra eşyalar güvenle yeni adresine teslim edilir.

 

İş dünyasında ve eğitim dünyasında da taşınma işleminin kısa sürede gerçekleşmesi önemlidir. İş yerini kapatmak zorunda kalan veya işini yarım bırakan iş sahipleri şirketimizi aramak suretiyle evden eve nakliye sorunundan kurtulabilir. Ekip olarak en uygun zamanda eşyaları hızlı bir şekilde taşıyoruz ve yerine teslim ediyoruz.

 

Taşınacak eşyaların özel yöntemlerle taşınması işleminde deneyim işin can alıcı noktasıdır. Firma olarak yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz ve bu sektörde özel eşya taşıma çözümleri oluşturuyoruz. Evden eve hizmetinde programlı ve planlı hizmet etmek önemlidir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kuruluşumuz, Çankaya evden eve nakliyat firması olarak çok sayıda hizmeti bir arada sunmaktadır. Taşıma işlemlerinde aksaklık oluşmaması için taşıma planının oluşturulması her zaman önemlidir. Ayrıca taşınacak eşyanın öncelikle incelenmesi gerekir. Yani taşınacak eşyaların yerinde incelenmesi ve yapılan inceleme işlemi sonrasında evden eve nakliyat çözümlerinin oluşturulması gerekir. Taşınacak eşyaların özelliğine uygun paketleme ve yükleme programı oluşturulmalıdır. Hizmetlerimiz şu şekildedir:

✅ Çankaya ev eşyası taşıma.

✅ Çankaya ofis nakliyat.

✅ Çankaya parça eşya taşıma.

✅ Çankaya asansörlü nakliyat.

✅ Çankaya şehir içi nakliyat.

✅ Çankaya şehirler arası nakliyat.

 

Konularında bizlere ulaşarak nakliye alanındaki tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Nakliyat Fiyatları

Tarafımıza yönelik en sık sorulan sorulardan bir tanesi Çankaya evden eve nakliyat fiyatlarının ne kadar olduğudur. Nakliye şirketlerinin giderleri arasında mazot fiyatları, işçi ücretleri ve diğer giderler yer almaktadır. Bu unsurlar, günümüzde yer alan enflasyon değişimlerinden dolayı sürekli olarak değişebilmektedir. Nakliye fiyatları belirlenirken mesafe, toplam eşya sayısı gibi kriterler tarafımızdan dikkate alınmaktadır. Bu doğrultuda güncel fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yaklaşık olarak:

 

Çankaya Nakliye Fiyatları:

  • 1+1 ev eşyası taşıma bedeli 1500 TL.

  • 2+1 ev eşyası taşıma bedeli 2000 TL.

  • 3+1 ev eşyası taşıma bedeli 2500 TL.

 

Şeklindedir. Bu fiyatlar kısa süreli taşıma işlemleri içindir. Eşya durumu ve kat durumlarının değişkenliğine göre fiyatta değişkenlik meydana gelebilmektedir.

Ankara Çankaya Evden Eve Nakliyat Randevu

Firmamız aracılığıyla Ankara Çankaya evden eve nakliyat işlemleri için randevu talep edebilirsiniz. Teslimat işlemlerinde en önemli konu kuşkusuz her zaman olduğu gibi güvenliktir. Eşyalar yüklendikten sonra hava ve yol durumuna göre güvenli bir güzergah belirlenir. Şoförlerimiz bu yolu takip ederek eşyayı sözleşmede belirtilen zaman zarfında yerine ulaştırır. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak istiyorsanız işin ehlini tercih etmelisiniz. Şirketimiz her zaman için eşyaları güvenli bir şekilde yerine ulaştırmaktadır.

 

Evden eve nakliye firma ekibimiz yılın her gününde hizmet vermeye devam etmektedir. Nakliyede engel teşkil eden hava durumu hizmet kalitemizi etkilememektedir. Taşıma işlemlerinde hava durumu günlük takip edilmektedir. Yol çalışmaları hakkında bilgi alınır. Kapalı olan yolların tespiti ve diğer engellerin tespiti ekibimiz tarafından yapılır. Evden eve hizmetinin aksamaması için ekip olarak gerekli bütün önlemleri alıyoruz. Kısa süre zarfında eşya taşıma işlemini bitiriyoruz.

Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Genellikle ev veya ofislerinin taşınmasını isteyen müşterilerimiz heyacanlı bir süreç içerisine girmektedir. Eşyalarım zarar görür mü? Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşır mıyım? Gibi. İyi bir nakliyat firmasıyla anlaşma sağlandığı takdirde sürece yönelik olumsuz herhangi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Firma, tüm süreci takip eder, ilgili işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlar. Kuruluşumuz da en iyi Çankaya evden eve nakliyat firmalarından bir tanesi olarak bu kriterlere uygun hareket etmektedir.

bottom of page