top of page

Şehirlerarası Taşımacılık

Firmamız aracılığıyla güvenle şehirlerarası nakliyat hizmeti almak için hoş geldiniz. Hizmetimiz, Ankara'dan diğer tüm illere eşya taşımacılığını kapsamaktadır. Eşyaların bir adresten diğerine taşınması zaman alan ve zor olan bir iştir. Birkaç kişi ile günlerce ev taşımak hem zaman kaybı oluşturur hem de eşyaların zarar görmesine neden olur. Evden eve nakliyat işlemlerinde hızlı ve güvenli yöntemleri tercih eden firmamız bu sorunu pratik bir şekilde çözüyor.

Nakliye ile ilgili konularda çözüm arayanlar için yıl boyu hizmet sunan ekibimiz deneyimlidir. Ayrıca modern araç filomuzda her zaman için taşıma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Araç filosunun bakımı ve onarımı gibi bütün işlemler ekibimiz tarafından takip ediliyor. Güvenle eşyaların yerine ulaşması için ekibimiz gerekli önlemleri almaktadır.

Şehirlerarası Taşımacılıkta Planlama

Şehirlerarası taşımacılıkta planlama son derece önemli bir husustur. Eşyaların yerine ulaşması için gerekli önlemleri alan ekibimiz öncelikle eşyaları yerinde incelemektedir. İnceleme sonrasında taşıma programı oluşturulur ve eşyalar paketlenmeye başlar. Taşıma işleminin yapılacağı mekan ekibimiz tarafından incelenir ve oluşabilecek sorunlar listelenir. Çıkmaz sokaklar, eski küçük pencereli evler, girişi çok dar olan evler ve etrafı ağaçlı evden eve nakliye işlemlerinde sorun oluşturur.

Yük aracının sığacağı genişlikte park veya boşluk bulunmayan yerler için ekibimiz iş gücü ile çözüm üretmektedir. Kısacası ekibimiz her türlü mekandan kolaylıkla eşya taşıma işlemi gerçekleştirebilir. Apartman, müstakil ev, villa ve benzeri bütün mekanlar için özel taşıma programı oluşturabiliriz. Hemen şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için, Ankara evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page